Цэс

Монголын багш нарын 52 дэх баярын өдрөөр шагнагдсан багш нартаа баяр хүргэе.

2018-10-08 - Мэдээ, мэдээлэл
Монголын багш нарын 52 дэх баярын өдрөөр шагнагдсан багш нартаа баяр хүргэе.

Боловсролын тэргүүний ажилтан цол тэмдэг
Матемематикийн багш -Т.Мөнгөнцэцэг
Биеийн тамирын багш – М.Хотолтөгс
Сургалтын менежер Ө.Ганзул

Аймаг орон нутаг
Аймгийн тэргүүний ажилтан цол тэмдэгээр:
Бага ангийн багш С. Алтанчимэг
Математикийн багш Г. Михлай
Аймгийн засаг даргын Жуух бичгээр:
Биеийн тамирын багш Мөнхтамга Мөнх-Алтай
Монгол хэл уран зохиолын багш Батбилэг Алимаа
Сургуулийн нийгмийн ажилтан Энхтуяа Энхчимэг
Хотын тэргүүний ажилтан цол тэмдэгээр:
Физикийн багш Даваа Чимэддолгор
Хотын даргын Жуух бичгээр:
Физикийн багш Ц.Цэцэгмаа
Бага ангийн багш Л. Өнөржаргал
Бага ангийн багш У. Улаанхүүхэн
2. Монголын багш нарын холбооны медаль
Монголын тэргүүний багш медаль Химиын багш Балдан Уранчимэг
Есөн эрдэнэ медаль- Технологийн багш Б. Наранцэцэг
Сургалтын менежер Галбадрах Анхжаргал
Алтан эрдэнэ медаль- Бага анги сургалтын мененжер Ж. Урантогос
Бага анги багш Н. Жаргалмаа
Эрдмийн алтан од медаль- Орос хэлний багш Ж. Дэлгэрзаяа
Хүүхдийн төлөө медаль- Нийгмийн багш Энхбарс Энхбаяр
3.Захирлын нэрэмжит шагнал: ЭЕШ-ын дүнгээр 800 оноо хүртсэн болон тэтгэлэгт хөтөлбөрт сурагчдадөө амжилттай хамруулсан багш нар
Физикийн багш Д. Чимэддолгор
Орос хэлний багш Ж. Дэлгэрзаяа
4. Монголын гавьяат багш нарын холбооны Шилдэг багш медалиар:
Бага ангийн багш Оросоо Нэргүй
Бага ангийн багш Чүлтэм Чимгээ
5. Захирлын нэрэмжит шагнал: ЭЕШ-ын дүнгээр эхний 5д эрэмбэлэгдсэн багш нар 1. Химийн багш Б. Уранчимэг
2. Түүх нийгмийн багш Д. Эрдэнэбаяр
3. Математикийн багш Г. Михлай
4. Газарзүйн багш О.Баттуяа
5. ЭЕШ-аар 800 оноо авсан Түүх нийгмйин багш Э. Энхбаяр

6. БСУГ-ын шагнал:
Ж. Туяамаа Бага анги багш Ахлах багш
Д. Сарнай Англи хэл багш Ахлах багш
С. Болортуяа Бага анги багш Багшийн алдар
О. Баттуяа Газарзүй багш Багшийн алдар
Н. Батдулам Бага анги багш Багшийн алдар
Х. Лхагвасүрэн Бага анги багш Арга зүйч багш
Г. Нарангарав Математик багш Арга зүйч багш
Д. Эрдэнэчимэг Мэдээлэл зүй багш Арга зүйч багш
7. Бүтээлч хандлагатай багш
Технологийн багш Ц. Өлзийтөмөр
8. Монголын Улаан загалмайн шилдэг залуу алтан медаль
ТНУ багш Х. Алтанцэцэг
Англи хэлний багш Зоригт Ууганбаяр
Бага ангийн багш Ч. Оюунтуяа

Хариулт үлдээх

Таны и-мэйл хаягийг нийтлэхгүй. Шаардлагатай талбаруудыг *-р тэмдэглэсэн